Luokės bendruomenės amatų kiemelis

Telšių rajono Luokės bendruomenė įkurta 2003 metais. Įgyvendinus projekto „Amatų kiemelio įrengimas ir pritaikymas  bendruomenės poreikiams", Luokės miestelyje įrengtos duonos ir bandelių kepyklėlė bei patalpos edukacinei veiklai plėtoti. Kepiniams reikalingi pieno produktai perkami iš vietos ūkininkų.

Edukacinių programų pristatymo metu, kol bus kepama duona, amatų kiemelio patalpose iš naminės grietinės gaminsime šmantalą ir vaišinsime su karštomis bulvėmis. Saldžias namines bandeles ragausime su naminiu šiltu pieneliu. Etnoprogramoje „Raganų kerai" ant Šatrijos kalno vaišinsime žemaitiška kiunke su rūgpieniu. Etnoprogramoje „Raganų kerai" ant Šatrijos kalno galima pristatyti Luokės folklorinio ansamblio „Šatrija" koncertinę programą su mūsų krašto tradicijomis, žaidimais.

Lauksime jūsų Luokėje, paskambinkite mums dėl edukacinių programų užsakymo.

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.