Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“

Kaimo turizmo sodyba „Prie Žiedelio“ įsikūrusi Žemaitijos nacionaliniame parke, vienkiemyje, nuostabiame gamtos kampelyje ant Žiedelio ežero kranto. Tai viena iš pirmųjų Platelių apylinkėse įkurtų kaimo turizmo sodybų. Sodybos šeimininkė Janina, kartu su savo atžalomis iki šios dienos plėtoja ir vysto, prieš du dešimtmečius kartu su vyru Edvardu, senoje Beržoro girininkijoje, įkurtą sodybą.

Bemaž dešimtmetį rengiama žemaitiškų patiekalų degustacija „Paskanauk Žemaitijos“ tapo sodybos vizite kortele, kuri atvykusius svečius supažindina su mūsų krašto istorija, gastronominiu būdu. Iš kartos į kartą perimtos tradicijos, leidžia pristatyti kulinarinio paveldo patiekalus ir parodyti kaip pasigaminti Žemaitijos pasididžiavimą kastinį, kurį šeimininkė ruošia iš vietinių ūkininkų pagamintų pieno produktų. Kastinys, šmakalas – tai kulinarinio paveldo sertifikatu įvertinti pieno gaminiai, kurie visiems palieka neišdildomą įspūdį.

Pasididžiuodami galime teigti, kad vieninteliai turime autentiškus ir vardinius molinius indus, kuriuose yra patiekiami kulinarinio paveldo patiekalai. O nuo šių metų galėsime savo svečius vaišinti ir pamokyti kaip iškepti duoną ar kugelį autentiškoje malkinėje krosnyje.

Svečių paslaugoms įrengti jaukūs kambariai su visais patogumais. Sodyboje gausu įvairių pramogų ir dideliems ir mažiems, pradedant nuo lauko teniso aikštynu, baigiant pirtimi ir kubilu. 

Norintiems pasigėrėti Platelių ežero ir jo salų grožiu bus įdomu paplaukioti laivu. Kelionės metu, užsisakius gido paslaugą, išgirsite legendų ir padavimų apie Platelių ežero ir 7 jo salų atsiradimo istoriją, laumes ir jų išdaigas, buvusių vietinių gyvenimo būdą, verslus, amatus.

Kalbame lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Vaizdo įrašas apie sodybą - https://youtu.be/FPRlaTs4hWE.

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.