Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parke, įkurtame 2009 m., įrengti 4 labirintai (parko savininkai J. ir A. Jakimavičiai). Labirintai – sena meditacinė priemonė. Žmogus, vaikščiodamas šio parko labirintais, žiūrėdamas į mandalą „ Gyvybės gėlelė“ , būdamas šalia merkabo ar kupole gali pailsėti, gauti įkvėpimo, minčių, idėjų, atsakymų į gyvenimo klausimus ir galimybę pabūti „čia ir dabar“.

Mūsų paslaugos:

ĮĖJIMAS:  Suaugusiam – 4 eurai

Vaikui, moksleiviui, studentui, neįgaliajam ir pensininkui – 2 eurai

Vaikui iki 4-ių metų – įėjimas nemokamas.

Darbo laikas: Mes Jūsų laukiame kasdien nuo 9:00 iki 22:00 (vasaros laiku). Kitais metų laikais – kol nusileis saulė

Mūsų parke lankosi nuo mažų vaikučių iki gilios senatvės žmonės, nes tokioje meilės erdvėje kiekvienam gera praleisti laiką. Žmonių kiekis ir buvimo laikas neribojamas.

Visų daugiausiai papasakojame lietuvių kalboje, neblogai informaciją suteikiame rusų kalba, šiek tiek anglų. Tačiau kiekviena figūra turi savo stendą , kur visa informacija yra surašyta lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.

Mes kuriame parką, kuriame galite praleisti visą dieną. Čia, nuostabaus grožio gamtos apsuptyje, galite pasivaikščioti labirintais, pabuvoti kupoluose, pasėdėti šalia merkabos ir pamatyti į žemę įkonstruotą mandalą. Tiek suaugusieji, tiek vaikai galite aktyviai praleisti laiką, žaisdami įvairiausius žaidimus( lauko šachmatai, lauko domino, įvairios supynės, batutai, laipiojimo rąstas pusiausvyrai išlaikyti, pirštiniai labirintai). Visi žaidimai papildomai nekainuoja. Parke veikiančioje krautuvėlėje galima įsigyti įvairių suvenyrų, o labirintų užkandinėje pasimėgauti kava, ekologiška žolelių arbata, gaiviaisiais gėrimais, ledais.

Ir visiems tikrai rekomenduojame paragauti pačių šeimininkų piene virtos gilių kavos. Gilių kava – sveikatos šaltinis. Ąžuolas lietuviams nuo seniausių laikų yra jėgos ir tvirtybės simbolis. Senieji žinynai teigia, kad gilių kava jauną žmogų daro gražiu ir ištvermingu, o seną – jaunina, suteikdama naujų jėgų. Be to, gilės turi kalcio, vitaminų, mikroelementų, o maistingumu nenusileidžia daržovėms. Gilių kava neturi kofeino, tad ja mėgautis gali ir senas, ir jaunas.

Apie pačius labirintus daugiau galite paskaityti čia.

Daugiau informacijos apie parką:

https://www.facebook.com/energlabirintai

 

 

Kontaktai

Naujienos
Partneriai
Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.