„Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ projekto partnerių susitikimas

2018.09.17

SB FICA South Baltic Food Innovation Culture Actors – Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai | Gdańsk, Żuławy Region, Poland.

Rugsėjo 9 - 11 d. Gdańsk, Żuławy regione, Lenkijoje, Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Tauragės regiono muziejaus turizmo informacijos centru ir Pagėgių savivaldybės administracija dalyvavo „Pietų Baltijos maisto inovacijų kultūros veikėjai“ projekto partnerių susitikime. Lankėme unikalius ir gilią istoriją turinčius objektus, dalyvavome įvairiose dirbtuvėse: teko būti ir stebėti iš arti naminio alaus gaminimo procesą, išbandyti savo jėgas ir įgūdžius maisto gaminimo užsiėmimuose, prisiminti senas tradicijas ir papročius. Aktyviai dalyvavome diskusijose, kuriose buvo gvildenamos įvairios temos, kaip „istorija - dabartis“ ar „žasų įtaka nacionalinėje virtuvėje“, dalijomės gerąja patirtimi.

Daugiau akimirkų iš susitikimo: goo.gl/JiY2UZ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rietavo TVIC (@rietavotvic) on

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.