Nuotolinė spaudos konferencija „Trumposios maisto tiekimo grandinės -žmogaus sveikatai ir tvariai aplinkai "

2020.12.04

Kviečiame dalyvauti nuotolinėje spaudos konferencijoje „Trumposios maisto tiekimo grandinės -žmogaus sveikatai ir tvariai aplinkai ", kuri vyks gruodžio 9 dieną, 10:00-11:30, Renginio moderatorius Rimantas Čiūtas.
.EIP veiklos grupė „INNOFOOD HUB“ – tai vienoje komandoje dirbantys VDU ŽŪA Agronomijos, Bioekonomikos plėtros, Miškų ir ekologijos, Žemės ūkio inžinerijos fakultetų mokslininkai, UAB „Kvalitetas“, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga konsultantai ir ūkininkai plėtojantys biologiškai vertingų produktų trumpąsias tiekimo grandines. Ši komanda drauge įgyvendina projektą „Biologiškai vertingų produktų trumpųjų tiekimo grandinių valdymas ir vietos rinkų plėtra“. Projekto tikslas – sukurti savireguliacijos pagrindu funkcionuojantį inovacijų diegimo ir sklaidos modelį, skirtą spartinti trumpųjų maisto tiekimo grandinių formavimą ir vietos rinkų plėtrą.
Nuotolinės spaudos konferencijos metu bus aptarti:
• trumposios maisto tiekimo grandinės vystymo dėsningumai;
• biologiškai vertingi produktai ir jų vartojimo tendencijos;
• kritiniai rizikos taškai, rizikos vertinimo visoje tiekimo grandinėje (pradedant nuo lauko iki žmogaus ląstelės ir jos DNR) kriterijai.
Spaudos konferencijos metu vyks diskusija, bus atsakoma į konferencijos dalyvių klausimus. Registruotis kviečiame čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLIz5rHNPa0xgjmXSrzegV5G1QTIKOrdWkqZdRyripIQPSWA/viewform
 Dieną prieš spaudos konferenciją, visiems registruotiems dalyviams bus išsiųsta aktyvi nuoroda prisijungimui Ms Teams aplinkoje.
Mus galite sekti „Facebook“ paskyroje: EIP veiklos grupė „Innofood Hub“
Daugiau informacijos teikia: EIP veiklos grupės projekto vadovė,
prof. dr. Vilma Atkočiūnienė, el. pašto adresas: vilma.atkociuniene@vdu.lt, tel. +370 682 14169.

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.