Prieškalėdinė mugė Rietavo savivaldybės bendruomeniniuose šeimos namuose

2017.12.21

2017 m. gruodžio 8 dieną vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ dalyvavo Rietavo savivaldybės bendruomeninių šeimos namų organizuojamoje prieškalėdinėje mugėje. Mugėje dalyvavo įvairių sričių amatininkai: mezginiai bei įvairūs nėriniai, siuviniai, duonos-pyragų kepėjai, prieskoniai ir medus, parfumerija, knygos, medžio dirbiniai, kalėdinės puokštės ir vainikai. Mugės metu, kulminacija tapo Kalėdų Senelis, kuris pakilia nuotaika, įnešė Kalėdinę dvasią į bendruomeninius šeimos namus, pasveikino dalyvius, rankų darbo atvirutėmis bei padėjo įžiebti Kalėdinę eglutę. O kad visi saugiai jaustųsi kelyje vietos veiklos grupė „Rietavo iniciatyvos“ pristatė saugaus eismo bendruomenėje iniciatyvą ir padalijo atšvaitų, siekdami skatinti saugų eismą. 

 

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.