Projekto SB FOOD INNO (Maisto inovacijų pajėgumų vystymas Pietų Baltijos regione) pirmasis susitikimas

2017.10.27

Pasaulyje augantis maisto poreikis verčia maisto industrijas ieškoti naujų, drąsių sprendimų. Projektas SBFOODINNO siekia stiprinti maisto inovavimo pajėgumus Pietų Baltijos regione. Projekto metu bendradarbiaudamos verslo ir mokslo įstaigos, kartu įtraukdamos studentus,  vykdys 25 veiklas – tarptautines konferencijas, inovacijų stovyklas, maisto inovacijų tarybą, tinklaveikos susitikimus, sujungiant teoriją su praktika ir suteikiant mažoms ir vidutinėms maisto perdirbimo įmonėms pajėgumų kurti naujus produktus ir dalyvauti maisto vertės grandinėje.   

„Pieno kelias“ pakviestas dalyvauti asocijuotu partneriu šiame projekte. Spalio 30-31 Soro mieste Danijoje vyks pirmasis projekto partnerių susitikimas, kurį organizuoja vedantysis partneris – Absalon  universitetinė kolegija.

 

Darbotvarkė

Žiūrėk telefone

Nuskenavęs „Pieno kelias“ QR kodą, klientas yra iškart nukreipiamas į interneto puslapį su išsamiu dominančio produkto ar paslaugos aprašymu.

Norint nuskaityti QR kodą, reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu ir fotokamera bei specialios QR nuskaitymo programos.