Vystomi bendradarbiavimo ryšiai Baltijos jūros regione

2016.05.04

2016 balandžio 26 d. Vilniaus universitete, Vilniuje vykusiame ES Baltijos jūros regiono strategijos (ESBJRS) Švietimo prioriteto seminare buvo kalbėta ir apie Pieno kelią – Asociacijos „Pieno kelias“ pirmininkė Laima Dockevičienė pristatė jį ten dalyvavusiems Lietuvos universitetų, kolegijų, verslo paramos organizacijų, ministerijų atstovams bei ESBJRS koordinatoriams iš Švedijos ir Vokietijos.

Sutarta, kad ESBJRS Švietimo prioriteto koordinatorius Anders Bergstrom tarpininkaus pristatant Pieno kelią Inovacijų prioriteto ir Turizmo prioriteto koordinatoriams. Pasak Anders Bergstrom, pieno tema labai įdomi švedams, ir pastaruoju metu Švedijoje kuriami nauji pieno produktai ir su pienu susijusios paslaugos. Su Pieno keliu bus siekiama įsijungti į Baltijos jūros regiono turizmo ir inovacijų vystymo tinklus ir dalyvauti bendruose projektuose, kuriant naudą Pieno kelio klasterio ir Pieno kelio maršruto dalyviams.

Apie projektą

Projektas „Pieno kelias: nuo vietos gamintojo iki vartotojo“ Nr. 4TT-KE-13-1-0002 finansuojamas, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos IV krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Teritorinis ir tarptautinis bendradarbiavimas“.